Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

Obrazek

Akinka byla, velmi temperamentní a srdcařské štěně. Vyrostla z ní mohutná dospělá a v rámci možností vyrovnaná fena. První štěňátka od "A" z naší chovatelské stanice vzešla v březnu 2002. Bylo jich sedm 5 holčiček a 2 klucí.

Aka z Písničky   nar. 11.7.1999    odešla 18.4.2009

M: Fey z Hradní věže              O:Baro von Kühlen Norden

Obrazek

 Pak jsme z Akinkou zase pokračovaly v práci a další miminka od písmene "B" se nám podařilo odchovat v červenci 2003. Pak už sme jen trénovaly chodily po výletech a poslední vrh sme plánovaly až na Akinky tak sedmé narozeniny, aby sme si nechali pokračovatelku dcerku po Akince. Bohužel už nám to nebylo dáno. 3x sme Akinku kryli a nic. Dál už jsem ji nechtěla trápit a tak jsem se musela smířit že miminka po svojí čubynce mýt nebudu. O to větší jsem měla radost, když se mi po letech ozvala pani, která si brala od nás miminko z vrhu B,

Bery z Vlčí smečky    nar.6.7.2003

M: Aka Z Písničky              O: Bonny z Koroseckých zahrad

Obrazek

 Bery z Vlčí smečky, tehdá jen jako rodinného mazlíka. Zdělila mi že mají s Berynkou zkoušky a co víc že je uchovněná a čekají miminka. Měla jsem ohromnou radost. V té době, už u nás na dvorečku běhala s Akinkou mladá čubynka Ikolka Skočická samota.

Obrazek

Začaly sme s Ikolkou od začátku. Trochu mi trvalo než mi došlo že na ni musím trochu jinak než na Akinku. Po měsících dřiny sme na to obě přišly. Ikolku jsme uchovnili v květnu roku 2009, a moc se těšíme na naše třetí miminka Německých ovčounků.

Ikolka Skočická Samota   nar.28.4.2007

M:Grejs Skočická samota              O: Gerro Leryka

Obrazek