Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Výlety kolem Mahouše Hlavatce

červenec 09

Mám ráda výkendové ťapací výlety. Páníčci nejdřív chtěli jet do Holašovic na trhy, ale pak panička řekla, že raděj půjde se smečkou do polí než někam mezi stovky lidí bez pejsků. A to sem ji samozřejmě schvalovala.

Obrazek

 

Obrazek

 

Vyrazili sme jak s dětima, tak i s psíma prckama čivavama. Šel Filípek Hanička a stará čubyna Falko. Měla jsem radost, když cesta vedla kolem mýho milovanýho rybníka a páníčci s dětma mi dlouhou dobu házeli klacíky do vody. Koupal se i malej Filípek. Je to asi jediná čivava, kterou znám co má ráda vodu.

 

 

Obrazek

 

Protože v noci pršelo vody bylo dost i na cesě, z čehož se radovali nejvíc lidská vlčata. Ještě že měli holinky. Mohli pak bez problémů procházet loužema, aniž by si smočili své ponožky na tlapkách.

Obrazek

 

Obrazek

 

Se mnou byla panička taky moc spokojená. Doby kdy sem proháněla zvěř je pryč. Stačilo abych jednou zakousla páníčkům ovečku, jejich vlastní a dostala jsem tak za vyučenou od paničky, že teď když vidím kočku, zajíce či srnku, běžím se radši schovat k paničce, aby mě zase nenapadla taková hloupost,to prohnat.

Obrazek

 

 

 

A zase sme pocestě potkali balíky a museli sme s dětma vylézt co nejveš. Děti jsou ze stohů a balíků ouplně zblázněné.Domu sme dorazili skoro po čtyřech hodinách a já si šla dát šlofíka. Děti musely taky , ikdyž těm se jako vždycky nechtělo. 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

Kol a kolem Mahouše vyrážíme pořád. Je to fajn. Dokonce už sme s dětima a paničkou došli z Mahoušku pěšky až na tréning do Netolic a to hned dvakrát. Už se začíná dařit s dětma chodit. Z toho mám velikou radost jak já tak i panička. 

Obrazek