Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor Zátaví

8.9.2008

Vyrazily sme s holkama na výcvikový tábor u Písku na Zátaví.Původně jsme tu měly strávit celý krásný týden,ale děti to bez maminky vydrželi tři dny a tak jsme si tu s holkama užily nádherné 3 dny.Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

V neděli večír jsme se ubytovaly a hned si na pěkném place zapochodovaly poslušnostičky.Trochu jsme byly s Pakunkou sklamané, že sme nemohli spát spolu na chatičce, tam je psíkům vstup zakázán, ale bylo to fajn i tak. Ráno v šest jsme s holkama vyrazily na stopy, našlápla jsem každé jednu a nejlepší stopičku jako vždy udělala Ikolka.Je to opravdu šikulka jediný co se jí nechce zalehnout, ale stopu dělá v klidu a rozmyslu přesně a se zájmem je to radost s ní stopovat.

Akinka i Holčinka jsou taky bezva stopařky, ale jsou zbrklé hrhr a pak maj velkou práci udržet se na stopě.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Po příchodu nás čekala snídaně pak svačinka oběd svačinka večeře. Jídla byla úžasná a nikdo neměl hlad,bylo to parádní o pohoštění se nám starala Olinka skvělá kuchařka, všem nám moc chutnalo.Někde mezi jídlem jsme se všichni střídali na place s poslušnostičkama, dělali sme si legraci jeden z druhého a padaly i dobré rady. Byli tu lidičky z Prachatického týmu a bylo s nima fakt veselo.Večer se dělaly obrany,řešilo se neřešitelné a večír jsme se nasmáli hlavně Kamil s Pavlem ti perlili nejvíce.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Další den jsme jely s holkama na stopy pěkně ve čtyrech bylo to fajn všichni psíci měli svůj dobrej den a hezky odstopovali a jelikož bylo vedro šli jsme pak postupně plavit pejsky k nedalekému rybníčku.Večír jsme vytáhli i kytárky a šici jsme si zabékali, zpívali sme ypívali bylo to fajné.I středa uběhla výcvikovým tempem.Akinka oživla jako štěňátko bylo to moc fajn i pro ni potřebovala to jako sůl tak sem byla ráda že sem to riskla a vzala ji sebouVečer přijel Jirka se Zuzankou a poněvač Kamil říkal že už nemůže oblíkl se Jirka a šli jsme kousat.Počasí se zatáhlo a začalo nám do toho pršet a v tom se objevila moje armáda, rodinka si přijela pro mamku.

Dali jsme si večeři rozloučili se a razili k domovu a já už se teď i s holkama těším na příští rok až zase pofrčíme na super tábor na Zátaví

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazek