Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkouška ZVV1 České Budějovice 29.3.2009 

posuzoval - p. Novotná

Figuroval - p. Hlaváč

Obrazek

Hned druhý den po závodech v Netolicích sme s Ikolkou nastoupily na zkoušku ZVV1 v Budějovicích . Jak bylo v sobotu nádherně, tak v neděli pršelo celej den.Atmosféra byla příjemná a tak ani nervozita se mnou moc nelomcovala. Hned po ránu sme vyrazili v krásném deštíku na stopy.

Obrazek

 

 

 

Stopu měla Ikolka krásnou o to víc mě mrzelo , že mou hloupostí přišla o deset bodů za poslední předmět. Zapomněla jsem totiž předměty doma a v kapse našla jen sepraný jeden. Druhý sem vzala starý kousek koberce s cizími pachy a tak si k němu Ika jen čichla a šla po stopě dál, takže místo krásných 95ti bodů jsme dostaly 85. Ale s Ikolkou jsem byla spokojená je to šikovná čuchařka a stopy jí moc baví. 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Poslušnost byla zajímavá. Vyburcovala sem si Ikolku na klacíček a ona pak chodila jako panenka, myslím že půjde nahoru víc a víc a jsem ráda. Na to kolik toho vícviku věnujem a že nejsem žádnej důsledňák a dost Ikolce polevuju je to holka moc šikovná. Na poslušnosti sme dostaly 88 bodů a byla to nejhezčí poslušnost , kterou sme zatím odchodily.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Z obran jsem měla největší strach. Naše kousání dvakrát, třikrát do měsíce je opravdu moc málo na to, aby se pes mohl něco naučit a něco si zafixovat.Ale jinak to nejde . Dětičky jsou dost nemocné a tak jde tréning samozřejmě stranou. Ale bude líp a zase se nám to zlepší. Ikolka samozřejmě zdrhla po první maketě rovnou do plenty na vyštěkání. Pak to bylo dobrý, ale po posledních dvou zákusech si vždy po pouštěčce Ťukla do rukávu a to řádně. Přesto jsem byla moc ráda za 89 bodů. Teď když máme zkoušku můžem za měsíc na Budějovickou bonitaci a už jsme jen krůček od chovnosti.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Na Budějovickým cvičáčku se nám moc líbilo, vše bylo hezky připravený a nálada byla taky veselá. Budem se těšit zase na další akcičku. Ikolce za dobrou práci děkuju 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek